video : Jak sladuji kosmetiku..

13:24:00 Nicole Xs 12 Comments

Jak skladuji kosmetiku... první "povídací" video ode mne. Je teda delší než jsem původně počítala, myslela jsem si, že bude tak do 10minut délky a je z toho 18 minut. Takže, kdo video celé shlédne tomu patří všechna moje čest :) 

Představovala jsem si, že mi to půjde lépe, zatím je to pro mě takové nepřirozené, ale tak někde se musí začít.

recenze:

make-up Rimmel
Sephora make-up a pudr
rozjasnovač Shimmer palette
štětce realTechniques
řasenka Miss Manga


You Might Also Like

12 komentářů:

 1. Máte překrásnou koupelnu! My máme strašně malinkou, jsme navíc v nájmu, takže nemůžeme vrtat, tudíž nemáme ani poličky, ani místo na skříňky, takže moje skladování je opravdu komické! :D Nicméně krásné video a strašně pěkně se posloucháš. :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc za milý komentář, moc mě potěšil ! No jsem z toho videa trochu nervózní :D No tak to je škoda ! Já bych to do budoucna chtěla s dekorativní kosmetikou změnit - nějak TAK :)

   Vymazat
 2. Super! Fakt moc příjemně se posloucháš, ráda jsem se mrkla na Tvou kosmetickou sbírku. :-) Jo a musím souhlasit s Missy, máte vážně krásnou koupelnu! ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéééé děkuju moc !!! Jsem ráda, že se vám naše koupelna líbí :)

   Vymazat
 3. Wonderful post!! Love it <3

  Well I was wondering if we could follow each other via bloglovin,facebook, gfc and g+? Do visit my blog and let me know!! :) I always follow back (>‿♥)
  xoxo
  www.thegrisgirl.blogspot.com..es

  OdpovědětVymazat
 4. Máš krásny hlas, veľmi dobre sa to počúva. Tééda, takú veľkú zbierku som nevidela...asi nikdy. :D Nič v zlom, ale musela som sa zasmiať, keď som videla, koľko miesta máš ty a koľko tvoj priateľ. :)
  Fashion Happenss

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc za milý komentář :) Já vím... hned po tom, co jsem to natočila jsem se nad sebou zamyslela :D je chudák, ale on toho stejně víc nemá... ale asi mu nějaké to místo uvolním ...

   Vymazat
 5. Moc hezký video :) určitě v natáčení pokračuj :) Jinak působíš strašně mile :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem moc ráda, že se ti líbí. Děkuju za podporu a za potěšujicí komentář!

   Vymazat